co to jest E-Learning?   test językowy on-line   przykładowe lekcje   zapisz się  

Business English Services

specialist english language training

Aqua Setting 1
naucz się angielskiego przez internet

Co to jest E-Learning?
Witamy w przyszłości! E-Learning stanowi przelom w edukacji i jest jej przyszłością. E-Learning eliminuje konieczność siedzenia w klasie z grupą kilku lub kilkanastu innych uczniów i marnowania czasu na uciążliwe dojazdy. Zamiast tego daje możliwość indywidualnej nauki przez internet, we własnym domu, w formie lekcji "jeden na jeden", z własnym, prawdziwym nauczycielem.

Jak to działa?
Do niedawna nauka języka przez internet była praktycznie niemożliwa. Podczas gdy możliwe było doskonalenie gramatyki, nauka nowego słownictwa, to konwersacja, słuchanie i mówienie oraz aktywny kontakt z nauczycielem były w zasadzie niewykonalne.
Obecnie sytuacja ta uległa calkowitej zmianie. Przy wykorzystaniu technologii VOIP (Voice Over Internet Protocol) stało się to nie tylko możliwe, ale też wystarczająco tanie, aby nauczyż się nowego języka bez konieczności dojazdów na lekcje.
Business English Services oferuje kompletny pakiet do nauki języka angielskiego on-line dla każdego poziomu - od początkującego do zaawansowanego, od profilu ogólnego do business english; słuchanie, mówienie, czytanie, gramatyka, słownictwo oraz pisanie - wszystko to bez konieczności opuszczania zacisza swojego własnego domu lub biura.